Hoş geldiniz…
Gödene Mh. 17347 Sk. No:1/D Meram/KONYA

 

 

 

 

Yorgan yıkama ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin olmazsa olmaz bir unsurudur.
Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma doğrusu yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Fakat ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız ihtiyaç duyulan büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Peki, ne yapmalı?

Teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) kararlı olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Teknoloji işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonrasında yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonrasında güneşe ser onları, peşinden çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine gerek kalmadan da iyi bir firma ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Toros Halı Yıkama Tesisisleri bünyesinde bulunan Toros Yorgan ve Battaniye Yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.

img_divider