Hoş geldiniz…
Gödene Mh. 17347 Sk. No:1/D Meram/KONYA

 

 

 

 

 

Toros Halı Yıkama ofisiniz de ve evleriniz de bulunan stor perde yıkama ve zebra perdeleriniz firmamızda son sistem makinalar ile özenle yıkanmaktadır.

Stor perde yıkamasında kullandığımız çalgılarımız ve uzman elemanlarımız ile adresinize geliyor, stor veya zebra perdelerinizi yerinde inceliyoruz. Üstelik bu hizmetimiz için sizden aslabir ek ücret talep etmiyoruz.

Stor perde yıkama işlemine başlamadan önce, perdelerinizin yıkanmaya uygun olup olmadığını belirliyoruz. Yıkanmaya uygun olan stor perdeleriniz için metrekare üzerinden fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Teklifimizi uygun bulmanız halinde stor perdelerinizi yerinden sökümünü gerçeleştiriyoruz. Çıkartılan stor perdeleriniz Toros Halı Yıkama Fabrikası’na getiriliyor. Burada stor perdelerinizin temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Kuruttukran sonra ise Toros Halı Yıkama Fabrikasından adresinize getiriyoruz. Size uygun olan zamanda evinize gelerek tertemiz olan stor perdelerinizi eskisi gibi yerlerine monte ediyoruz.

Stor perde yıkama hizmeti tamamen profesyonel bir halde son sistem perde yıkama makinalarında yıkanmaktadır. Tamamen saf ve organik temizleme ürünleri kullanmaktayız. Toros Halı Yıkama olarak verdiğimiz hizmet hem temizleme açısından, bununla birlikte ürün deformasyona uğramış açısından garantilidir. Memnun kalmamanız durumunda yine yıkama hizmeti vermekteyiz.

img_divider