Hoş geldiniz…
Gödene Mh. 17347 Sk. No:1/D Meram/KONYA

 

 

 

 

 

 

Halı Yıkama sektöründe olan firmamız, tecrübeli ekibi ve sektör deneyimi ile sizlere hizmet vermektedir. Halılarınız dekorasyonun en önemli parçalarından bir tanesidir. Halılarımız mikrop birikimine en fazla maruz kalan eşyalarımız arasında ilk sırada yer alır.

Halıların sık havları, tozlar ve bakteriler için oldukca uygun bir gizlenme ortamıdır. Evde tam bir hijyen için halıların 6 ay ile 1 yıl arasında temizlenmesi gerekmektedir. Özellik ile evde, evcil hayvan besliyenlenlerin bu süreleri 6 ayda tutmasında yarar vardır. Yine 6 ay da bir halılarınızı temizlemesini tavsiye ettiğimiz kişiler, çocuklu ailelerdir. Çocuklu ailelerin de halılarını 6 ayda bir yıkamaları hijyen ve sıhhat açısında son aşama önemlidir.

Halı Yıkama işlemini kol gücü ile sağlamanız maalesef kafi bir temizleme sağlamamaktadır. Halıları tozlu iken ıslatmak, tozların su ile birleşerek halıya yapışmasına niçin olur. Bu şekilde tozların halıdan arınması neredeyse imkansız bir durumdur . Halıların tam anlamı ile temizliği için, ustalaşmış halı yıkama hizmetine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Toros Halı Yıkama olarak son teknoloji halı yıkama makinalarında sizlere bu hizmeti gerçekeleştiriyoruz.

img_divider